Що таке online ticket (електронний квиток)?


Online ticket (електронний квиток, Е-квиток) - це електронний документ, який є аналогом звичайного квитка (квиток на стандартному бланку) на захід.

Головною перевагою електронного квитка є можливість його замовлення з будь-якої точки світу в мережі Інтернет.

Е-квитки немає необхідності обмінювати на звичайний квиток. Придбаний за технологією “online ticket” квиток містить в собі унікальний штрих-код, в якому зашифрована назва обраної вами події, дата, час та місце в залі. Для входу на захід необхідно показати роздрукований квиток і з нього буде прочитаний штрих-код спеціальним обладнанням перед входом, після вдалого зчитування пред'явник е-квитка може потрапити на захід. Один квиток дає право відвідати захід лише одній особі. Система не пропускає повторів або використання одного і того ж штрих-коду двічі.

За фактом успішної оплати, квиток (або квитки) має бути роздрукований на принтері, вирізаний по контуру та збережений користувачем. Увага! Не перегинайте квиток у місці розміщення коду для коректного зчитування сканером при вході на подію.

Власник квитка несе повну відповідальність за збереження квитка. Код квитка є унікальним, тому не показуйте його стороннім людям та в жодному разі не копіюйте квиток! Якщо ж з вашої вини квиток було скопійовано, - на захід потрапить особа, яка перша пройде контроль на вході в зал. Будьте обережні та не купуйте е-квитки у сторонніх осіб. В такому разі Ви не отримуєте жодних гарантій придбання дійсно єдиного екземпляру е-квитка та відповідно жодних гарантій входу на захід.

Kasa.in.ua наполегливо радить Вам не показувати електронний квиток на захід на сайтах і в соціальних мережах, не надсилати іншим особам. Забезпечуйте повне збереження квитка - це стосується і безпеки поштової скриньки, куди прийде електронний квиток (збережіть квиток у себе на локальному комп'ютері або на флешці, чи не форматуйте гвинт після збереження у себе на комп'ютері).

 

Придбання електронних квитків на сайті kasa.in.ua відбувається відповідно до умов та правил, викладених в публічній оферті, що розміщена на сайті в закладці «Публічний договір». Будь ласка, уважно ознайомтесь з умовами договору, перш ніж будете здійснювати оплату квитка.