VIVIENNE MORT У ВІННИЦІ: ЯК ЦЕ БУЛО

VIVIENNE MORT У ВІННИЦІ: ЯК ЦЕ БУЛО

Важко розповідати про концерти, які наповнюють емоціями. 12 листопада Vivienne Mort відіграли концерт у Вінниці. Як це було читайте у нашій статті.

Дивна, тендітна, надихаюча і витончена. Даніела Заюшкіна – справжня чаклунка: вона варить зілля зі спокою та пристрасті, гіпнотизує рухами та неземним голосом, що лікує душі та заколисує зорі.

У Vivivenne Mort поєдналися ніжність і тендітність Дани з надійністю та мужністю музикантів, створивши неповторний спектакль.

«Риба»  – пісня, якою Vivienne Mort відкрили вінницький концерт. З першої і до останньої композиції зал підспівував Даніелі. Той факт, що публіка знала слова всіх пісень такої молодої групи, говорить про те, що Vivienne Mort знайшли свого слухача.

Далі у сет-листі сингли з EP «Готика» – «Персефона», «Університет»,  «Готика» «Маріула». Артистичність Даніели та її енергетика гіпнотизують: сотні очей із захопленням спостерігали за цим дійством. Але вони  не намагалися впіймати погляд артиста, встановити зоровий контакт, адже у випадку з Vivienne Mort все навпаки. Даніела зазирала у душі, шукала адресата своїм пісням.

Мабуть, саме очі – дзеркало Vivienne Mort: то вони так іскрились від щастя, що здавалось з них сиплються зорі, о вони так наливались сльозами, що здавалось у них вселенський біль.  

На «Гей, любо» зал вже не міг стримувати себе у потоці емоцій, тому разом із Заюшкіною скандував «гей, гей!». А далі у сет-листі ліричні «Голубка», «Любов», «Ти забув», «Ірен». На десерт група залишила всіма улюблені «Сліди маленьких рук», на якій зал так зворушливо тягнув долоньки до сцени,  і «Лети».

Три рази Vivienne Mort викликали на біс. Вони на радість фанам виконали проникливу «Грушеньку», шлягер «А хто це тут». Третя пісня залишиться в таємниці, адже її ще ніхто не чув до цього концерту. Фани пообіцяли Дані, що ніхто не запише цей сингл, і сховали свої камери. Та, здається, обіцянку не стримали: пісня вкарбувалася в серце, тому залишається чекати нового альбому, щоб знову насолодитись нею.

Після концерту всі охочі мали можливість сфотографуватись  Даніелою та взяти автограф.

В цьому концерті було все: і бездоганний звук, і улюблені пісні, і танці, і спілкування з артистом (хоча Дана вибачалася, що була некомунікабельною). Приходьте на концерти Vivienne Mort і Ви.

Рівне: http://kasa.in.ua/ua/events/view-vivienne-mort-full-band-live-rivne.html

Полтава: http://kasa.in.ua/ua/events/view-vivienne-mort-nova-prohrama-rosa-poltava.html

Запоріжжя: http://kasa.in.ua/ua/events/view-vivienne-mort-zaporiggia.htmlВідобразити всі рецензії