А ВАМ СЛАБО ВТЕКТИ З ШОУШЕНКА?

А ВАМ СЛАБО ВТЕКТИ З ШОУШЕНКА?

Навряд чи в світі знайдеться така людина, яка хоч раз у житті не дивилась захоплюючий фільм з заплутаним сюжетом і не мріяла про пригоди та красиве життя з телеекрану. Багато хто з нас уявляв себе на місці головного героя: якщо не в ролі шпигуна чи супергероя зі сліпучою посмішкою, то, як мінімум, його дівчиною – однієї з тих чуттєвих красунь, що з неповторною елегантністю носять діаманти та вечірні сукні. Та навряд чи у когось виникало бажання приміряти на себе роль Енді Дюфрейна: одягти тюремну робу і потрапити в Шоушенк 50-х років, відчути, як це – бути злочинцем у справжній в'язниці та будь-якою ціною вирватися на свободу.

А  якщо це дійсно станеться, що Ви будете робити? А хочете спробувати?

Mystery Play пропонує принципово новий формат розваг в Україні. Це суміш кіно і театральної постановки, де глядачі займають не пасивну роль, а самі беруть участь у проходженні сюжетної лінії фільму «Втеча з Шоушенка».

Над створенням проекту працювали більше 40 осіб, а загальний бюджет квесту - близько 800 тисяч грн. До гри не допускаються діти до 14 років, вагітні і ті, кому протипоказані фізичні вправи. Триватиме проект до кінця літа, а наступним фільмом, за який візьметься команда Mystery Play, будуть "Зоряні війни".

Від Вас потрібно одне – крута команда, яка за допомогою логіки, мислення і кмітливості допоможе Вам подолати всі перешкоди на шляху, не натрапити на пастки, вибратися з в'язниці живими і неушкодженими.

Журналісти Kasa.in.ua 18 липня втекли з Шоушенка та спішать поділитись з Вами своїми враженнями.

Отримавши листівки з вироком: «Ви визнані винним у скоєнні двох вбивств та проведете залишок свого життя у в'язниці ... Але у вас є шанс на втечу» по дорозі на секретну локацію, атмосфера серед учасників залишалась легкою і невимушеною. Та коли по прибуттю ти відразу опиняєшся в американській в'язниці: навколо решітки, охорона зі зброєю та вівчарками, вишки, розумієш, що найближчі 4 години буде не до жартів, адже твоя задача – спланувати зухвалу втечу з легендарного Шоушенка.

«Руки по швах, голову вниз, мовчати і слухати, що вам будуть говорити», – командує поліцейський, розмахуючи дубинкою. Коли один з учасників намагається втекти, а на нього, на ваших очах, спускають розлючену вівчарку, лунають постріли (звичайно ніхто не постраждав, адже «жертвою» виявився один із акторів), відчуття, чесно кажучи,  гостренькі. А коли тебе ще й зустрічають «зеки», які через решітку кричать: «Свіже м´ясо!», остаточно стаєш частиною цього світу.

Переодягнувшись в тюремну робу, придумавши собі «поганяла» і створивши своє угруповання, приступаємо до  найцікавішого – проходження 10 квест-кімнат, в яких учасників зустрічають герої культового фільму. Мета – розгадати всілякі головоломки.

Після всіх пригод учасники мали можливість подивитися легендарне кіно разом з іншими ув'язненими, поглянути на нього іншими очима – очима арештанта, охолодити емоції напоями, обговорити враження, сфотографуватись.

Не будемо розкривати всі карти, бо бажаємо пережити Вам ці емоції  якнайшвидше. Скажемо, що це дійсно захоплююча пригода, яка задає більше питань, ніж дає відповідей. Взявши участь у квесті «Втеча з Шоушенка», Ви на все життя задумаєтеся, що таке бути по-справжньому вільним.

Mystery Play – це гарна можливість зібратися дружною компанією і провести незабутній вихідний. До речі, найяскравішою учасницею була майбутня наречена, яка вирішила відсвяткувати дівич-вечір у такий незвичайний спосіб. ЇЇ особисто привітав директор Нортон, охорона та «зеки» подарували гучні оплески, квіти та шампанське.

Створювати уявлення на основі фільму чи книги це одне, а бачити всю цю історію своїми очима – зовсім інше.

Квитки:

24 липня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-3-kyiv.html

25 липня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-4-kyiv.html

31 липня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-5-kyiv.html

1 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-6-kiyv.html

7 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-9-kyiv.html

8 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-10-kyiv.html

14 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-11-kyiv.html

15 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-12-kyiv.html

21 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-13-kyiv.html

22 серпня http://kasa.in.ua/ua/events/view-mystery-play-14-kyiv.html


Відобразити всі рецензії