28 december 2015

КРАЩІ КЛІПИ 2015 РОКУ

КРАЩІ КЛІПИ 2015 РОКУ


Ми вирішили підбити підсумки цього насиченого року, і пропонуємо вам ознайомитись із кращими, на нашу думку, українськими відеороботами 2015 року. Всі вони настільки різні за задумом, стилем, емоціями, але, безсумнівно, ці роботи стали яскравими сторінками нашого року.


БУМБОКС – ЛЮДИ

Пісня увійде до макси-синглу, презентація якого відбудеться вже 4 квітня! У кадрі художник і дизайнер Евеліна Яцеленко, яка пише слова слідом за вокалістом Андрієм Хливнюком червоною і чорною фарбою. Все, що написано, не може бути виправлено, і ти невідривно, протягом п'яти хвилин стежиш за рукою з маркером.


ХРИСТИНА СОЛОВІЙ – ПІД ОБЛАЧКОМ

Абсолютно магічна, чаруюча музика Лемківщини у виконанні Христини Соловій зцілює всі рани. Містичне відео «Під облачком» - це вже другий кліп юної співачки.  


ДЖАМАЛА – ЗАПЛУТАЛАСЬ

У кадрі кліпу на пісню «Заплуталась» ми так і не побачили Джамалу, адже у ньому акценти поставлені зовсім не на акторську гру персонажів, а на мову тіла і танцю. За словами співачки, передати «оголений нерв» цієї роботи танцюристи мали за допомогою рухів, жестів та міміки, а особлива постановка мала підштовхнути глядачів до роздумів про тваринну частину людської натури, її особливу природу та інстинкти.


LOBODA – ОБЛИШ

Любов - це головна рушійна сила, це єдиний сенс життя, це те, що робить нас неймовірно сильними і шалено слабкими одночасно. І LOBODA знає про це як ніхто інший. У новому кліпі на першу україномовну пісню співачки "Облиш" артистка показала найтоншу та найглибшу суть любові, її жертовність.


ОКЕАН ЕЛЬЗИ – ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЗНОВ

Зворушлива до сліз історія, в якій вміщено ціле життя.  Святослав Вакарчук розповів, що під час обговорення майбутньої роботи, у них виникла своєрідна порівняльна картина між тим, як поводять себе люди старшого віку в нашій державі та люди такого ж віку на Заході. Чи впливає на їхній стан соціальний статус та матеріальний достаток, або ж справа в більш відкритому та щирому ставленні до життя, внутрішніх цінностях та взаємоповазі? З рештою, саме цю проблематику було вирішено висвітлити у новому кліпі «ОЕ» на пісню «Життя починається знов».


THE HARDKISS – TONY, TALK!

Відео «Tony, Talk !», режисером якого виступив креативний продюсер і гітарист The Hardkiss Вал Бебко вийшло в жовтні. Слідом група випустила мініальбом «Cold Altair», акцент в якому зроблений на етнічному мелодиці та оригінальності звучання. Як завжди стильно, якісно та зі смаком.


PIANOБОЙ – КОХАННЯ

Спільна романтична робота Дмитра Шурова та студії «Квартал 95» під символічною назвою «Кохання» знайшла відгук у серцях українських меломанів завдяки своїй легкій чуттєвій атмосфері, кумедній постановці та талановитій акторській грі.


ТНМК – ГУПАЛО ВАСИЛЬ

В цьому році ТНМК подарували Україні перший супергероя Гупало Василя.  У згаданому відео зображені моменти його епохальної боротьби з ворожими темними, які майстерно створив молодий український фільммейкер та аніматор Сашко Даниленко.


ДРУГА РІКА – ЗАСИНАЙ

Усі люди сплять і бачать сни. Але жодній людині не підвладна можливість контролювати власні сновидіння. Уві сні кожен із нас потрапляє у свій світ. У когось там панує повний сюрреалізм, а для іншого сон — своєрідна перепустка в паралельну реальність.


ІВАН ДОРН «ГРЕБЛЯ»

Кліп на пісню «Гребля» увійшов до другого альбому Івана Дорна «Randorn». Відеоряд до пісні, який був створений в Лос-Анджелесі під час туру музиканта по США, вийшов самим відвертим серед усіх робіт Івана.Відобразити всі новини