22 august 2015

АЛАН БАДОЄВ: НАЙКРАЩІ ВІДЕОРОБОТИ

АЛАН БАДОЄВ: НАЙКРАЩІ ВІДЕОРОБОТИ

Сьогодні в послужному списку Алана Бадоєва значиться більше 250 відеокліпів, знятих для найвідоміших зірок, таких як Ані Лорак, Світлана Лобода, Віра Брежнєва, Софія Ротару, Вєрка Сердючка, Наталія Могилевська, Валерій Меладзе, Віа Гра, Валерія, Філіп Кіркоров та інших. Kasa.in.ua згадує найкращі режисерські роботи головного кліпмейкера країни.

ВІА Гра «Перемирие»

Чудова режисерська робота Алана Бадоєва кліп на пісню «Перемирие» ВІА Гри зібрала багато схвальних відгуків.  Варто відзначити, що ролик витриманий в дусі ВІА Гри – сексуальні наряди, крупні плани, запальні танці, провокаційні пози ... У кліпі дівчата – прекрасні войовниці, що вимагають у представників сильної статі перемир'я. «Перемирие» став найпопулярнішим відео в Росії і Україні! Буквально за три дні відео, набрало понад півмільйона переглядів.

Поліна Гагаріна Гагарина «Нет»

Кліп "Нет" для Поліни Гагаріної був визнаний кращим на Руській Музичної Премії телеканалу RU.TV. Варто відзначити, що в категорії «Кращий відеокліп» були представлені одночасно дві роботи Алана Бадоєва. Присутність двох, а іноді й трьох роликів авторства Алана Бадоєва в одній категорії на музичних преміях – добра традиція.

Лама «Не підведи»

На цей раз Бадоєв запропонував Ламі образ сексуального космічного робота. У якомусь сенсі, це можна назвати новою віхою у творчості. Кліп наблизився до європейських стандартів: стильно, багато сучасних електронних технологій.

Григорій Лепс «Водопадом»

Заради нового кліпу орендували скандально відомий «замок барона», перетворивши напівзруйновану будівлю в знімальний павільйон. У кадрі – потерті сірі стіни, люстра з павутиною, немитий посуд, а Григорій Лепс співає про нещасливе кохання.

Філіп Кіркоров «Снег»

І знову Алан Бадоєв підтвердив свій високий клас, знявши кліп для Кіркорова, адже  режисер в цьому ж павільйоні зняв свій перший кліп на цю ж пісню. Тільки тоді він знімав його для Ірини Білик, яка є автором пісні «Снег» і подарувала її Філіпу. Якраз та робота і принесла Алану популярність в шоу-бізнесі.

Перед режисером стояло нелегке завдання переплюнути самого себе, адже ту роботу з Іриною Білик, він вважає однією з кращих. За словами Бадоєва, тоді кліп був абсолютно жіночий, а зараз він абсолютно чоловічий.

ТІК «Для мами»

Відео на ліричну пісню гурту ТІК «Для мами» – щира посвята Віктора Бронюка своїй мамі перетворилося на зворушливий художній фільм, в якому ТІК з'являється лише на кілька секунд, а Бронюка від народження і до зрілості зіграли 5 хлопчиків і одна дівчинка. «Сама пісня дуже контрастує з усім тими роботами, які ми раніше робили, – розповів Алан Бадоєв. – І, звичайно, мені хотілося зробити щось несподіване і незвичне для гурту ТІК. Зйомки тривали майже три дні, події відбувалися більше, ніж на 10-ти локаціях. Ми не хотіли показувати просто групу «ТІК», яка співає оду мамі і створили історію про справжні цінності, про материнство взагалі, про жінку з її страхами і тривогами, про справжнє кохання і про те, як з хлопчика виростає музикант і чоловік, який не забуває про найголовніше: про подяки своїй мамі».

Dan Balan «Lendo сalendo»

Кліпмейкер над  відео на пісню «Lendo calendo» протягом двох днів трудився в Києві.  Алан Бадоєв  раніше вже працював з Даном над романтичним відео «Люби». Цього разу за задумом режисера Дан Балан перенісся в жарку, дихаючу спекою пустелю, якою він мчить на кабріолеті і, знемагаючи від спраги, починає бачити образи спокусливих дівчат.

Макс Барських «Небо»

Кліп на україномовну пісню «Небо» є логічним продовженням відеоальбому «За Фрейдом», задуманого і реалізованого Максом Барських у співпраці з його продюсером, режисером Аланом Бадоєвим.

«Небо» оповідає про юнака, якого рок розлучив з нареченою. Звернувшись до містичних обрядів, молодий хлопець намагається повернути собі кохану, роль якої виконала молода дизайнер Соня Солтес.

KAZAKY «Dance and change»

За словами Алана, дуже складно створювати щось нове в рамках вже готового формату, але зате як чудово, коли справа того варта. Кліп на пісню Dance And Change в "Ютубі" зібрав більше 50 тисяч переглядів.  Кліп зібрав безліч відгуків, особливо в Америці та Європі.

Відобразити всі новини