Kasa.in.ua піклується про своїх клієнтів, і саме тому ми робимо усе, щоб Ви мали можливість потрапити на бажану подію чи захід без усіляких труднощів та витрачання часу в чергах. Для Вас ми підготували найкращі місця за найкращими цінами. Все, що Вам необхідно - це замовити квитки на нашому сайті, і кур’єр доставить їх Вам прямо додому. Також Ви зможете самостійно забрати їх у нашій касі у зручний для Вас час.

Переглянути адреси кас та ознайомитися з графіком їх роботи можна за посиланням:

http://kasa.in.ua/ua/contact.html

Замовити і забронювати квитки Ви можете як на нашому сайті, так і за телефонами:

093-0000-754,

066-0000-754,

097-0000-754

Зателефонуйте до нас і Ви отримаєте усю необхідну інформацію щодо події та ціни квитків, що Вас цікавлять.

Також ви маєте можливість забронювати квитки.  Після бронювання Вам потрібно здійснити оплату протягом трьох днів, в іншому випадку броня буде скасована, а квитки повернуться в продаж.

Для замовлення квитків на сайті Вам необхідно зайти у меню «Афіша», вибрати місто та подію, що Вас цікавить. Там Ви зможете знайти інформацію про концерт та схему залу, перелік секторів разом з відповідними цінами, а також переглянути як розташовані місця (після натискання на сектор, з’явиться схема розміщення місць у ньому). Оберіть потрібне Вам місце та заповніть усі поля у формі замовлення ( див. послідовність дій нижче):

  1. Введіть прізвище та ім’я;

  2. Контактний номер телефону;

  3. Ваш e-mail.

  4. Натисніть «Придбати квиток».

  5. Із запропонованих типів доставки  та оплати квитків оберіть найзручніші.

  6. Натисніть «Придбати квиток» чи «Забронювати квиток»

  7. У полі «коментар» Ви можете залишити свої побажання та пропозиції.

На Вашу електронну скриньку надійде лист підтвердження замовлення.

При виборі типу доставки "самовивіз з каси" - Ви можете одразу, або протягом 3-х днів звернутися у будь-яке відділення kasa.in.ua та, назвавши Ваш номер замовлення, отримати квитки.

Увага! Бронювання дійсне протягом трьох робочих  днів.

За 48 години до початку концерту усі бронювання скасовуються!

При виборі типу доставки "доставка кур'єром" - з Вами зв'яжеться наш оператор (протягом 1-2 днів після здійснення замовлення) для підтвердження доставки. Після чого квитки будуть передані у кур'єрську службу і доставлені на адресу, яку Ви вказали.

Увага! Після відправки квитків у Ваше місто кур'єрською службою, їх потрібно отримати протягом 5-ти днів. При неотриманні квитків - вони повертаються назад, замовлення скасовується.

Вартість доставки на склад Нової пошти у Вашому місті -  від 25 грн + 2% від вартості замовлення.
Вартість кур'єрської доставки на вказану адресу -  від 45 грн + 2% від вартості замовлення.

Оплатити квитки можна готівкою, або ж онлайн на сайті через сервіс "Інтеркаса". 

У разі придбання квитків юридичною особою, оплата здійснюється відповідно до рахунку Агента, на його розрахунковий рахунок.

Ми надаємо вам можливість придбати квитки за технологією “online ticket”. Будь ласка, ознайомтесь із особливостями придбання електронного квитка в закладці «online ticket» на сайті.

Шановні клієнти!

Зверніть увагу, що при оплаті квитків онлайн - стягується комісія за проведення платежу згідно тарифів платіжної системи.

При цьому вартість доставки в цю суму не враховано і оплачується додатково при отриманні квитків (при виборі типу доставки - "доставка кур’єром")

У разі придбання квитків юридичною особою, оплата здійснюється відповідно до рахунку, на розрахунковий рахунок, вказаний у рахунку.

Шановні клієнти, купуючи квитки в kasa in.ua Ви укладаєте публічний договір, умови якого розміщені на нашому сайті в закладці «Публічний договір». Будь ласка, уважно ознайомтесь з умовами договору, перш ніж будете здійснювати оплату квитка.

Придбані квитки поверненню та обміну не підлягають. Kasa.in.ua не є організатором заходів та не відшкодовує вартості квитків у разі скасування або перенесення заходу, але надає клієнтам повну інформацію щодо організатора та точок відшкодування вартості квитків.